• + 371 63321942

Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucējiem medaļas sacensībās Rīgā

4. augustā Kuldīgas novada sporta skolas jaunie riteņbraucēji devās uz Biķernieku trasi, lai cīnītos par Rīgas pilsētas lielo balvu jauniešiem 2021. Riteņbraucēji piedalījās kritērija braucienu sacensības, kurās mūsu audzēkņi parādīja lielisku sniegumu.

D grupā zēniem soli no goda pjedestāla palika Danils Zozuļa, kuram ceturtā vieta, bet citam kuldīdzniekam, Edvardam Vēveram, 12. vieta.

230432461 1772650156252747 7139805185583008563 n

Savukārt divas godalgas uz Kuldīgu tika atvestas C grupas zēnu ieskaitē. Sudraba medaļu ieguva Uvis Zvirbulis, bet bronzu izcīnīja Jānis Stucers. Tikmēr jauniešu grupā ar čempionu tika kronēts kuldīdznieks Gusts Lapiņš, savukārt trešajā vietā ierindojās vēl viens Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Kristers Skrubis.

227404575 1772650092919420 3301588391897028130 n

Turpretim junioru grupā nedaudz līdz medaļai pietrūka Kasparam Ilsjānam, kurš ierindojās ceturtajā pozīcijā.