• + 371 63321942

FC “Nikers” emocionālā spēlē atzīst TFK Salaspils pārākumu

Neveiksmi Latvijas telpu futbola virslīgā piedzīvojuši FC “Nikers” futbolisti, kas savā laukumā ar 2:7 piekāpās TFK Salaspils vienībai. Spēle bija asumiem un notikumiem bagāta.

Pēc Latvijas futbola federācijas lēmuma, atkal kuldīdzniekus klātienē varēja atbalstīt skatītāji. Kuldīgas novada sporta skolas halle pulcināja kuplu līdzjutēju pulku.

Tomēr duelis mājiniekiem sākās neveiksmīgi. Jau ceturtajā minūtē, vārtu priekšā, bumba veiksmīgi pēc rikošeta atlēca pie Salaspils futbolista Alekseja Panfilova, kurš atklāja rezultātu. Trīs minūtes vēlāk Artūrs Liepiņš prata panākt izlīdzinājumu, uzgavilējot vietējiem līdzjutējiem.

Devītajā minūtē Salaspils atkal izvirzījās vadībā – pēc labas kombinācijas bumbu Artūra Cīruļa sargātajos vārtos raidīja Andrejs Burenkovs. Savukārt 13 minūtē viesi ieguva divu vārtu pārsvaru – pēc neveiksmīgas komunikācijas starp A. Cīruli un Oskaru Priedēnu, bumba trešo reizi nokļuva “Nikers” vārtos.

Otrajā puslaikā kuldīdzniekiem bija labas vārtu gūšanas iespējas, taču vairākkārt viesus glāba vārtu konstrukcija. 24. minūtē rezultāts vēstīja jau 1:5 TFK Salaspils labā. 33. minūtē viesi nokļuva mazākumā – par asu pārkāpumu pret A. Cīruli otro dzelteno kartīti un noraidījumu saņēma Vadims Kuprijanovs.

Kuldīdznieki vairākumā prata vienus vārtus atgūt – precīzi sita Ginters Liepiņš. Tomēr riskējot un, dodoties glābt spēli, kuldīdznieki divreiz “iekrita” un ielaida vēl divus vārtus, zaudējot mačā ar 2:7.

Turnīra tabulā FC “Nikers” ieņem septīto vietu, desmit dueļos izcīnot astoņus punktus. Nākamo spēli kuldīdznieki aizvadīs 8. janvārī, izbraukumā tiekoties ar TKF Rēzekne vienību.