• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

FC “Nikers” uzvara un zaudējums Latvijas telpu futbola virslīgā

Divas spēles Latvijas telpu futbola virslīgā izvadījuši FC “Nikers” futbolisti, kas izbraukumā ar 2:3 piekāpās FK Nīca/”OtankiMill” vienībai, bet ar 2:0 savā laukumā apspēlēja TFK Rēzekne futbolistus.

Kuldīdzniekiem pret Nīcas komandu ļoti neveiksmīgs izvērtās spēles sākums, kurā, trīs minūšu intervālā, tika ielaisti divi vārti. Pirmajā puslaikā abām vienībām bija iespējas gūt vārtus, taču tablo pēc 20 minūtēm vēstīja 2:0 mājinieku labā.

Otrā puslaika otrajā pusē Renards Krišjānis panāca 2:1, tomēr prieki nebija ilgi – minūti vēlāk divu vārtu pārsvaru atjaunoja Daniels Sērmoliņš. Kuldīdzniekiem izdevās pietuvoties līdz vienu vārtu deficītam, rezultatīvi sitot Ģirtam Grīslim, tomēr jāsamierinās ar minimālu zaudējumu – 2:3.

Tikmēr duelis ar TFK Rēzekne vienību iepriecināja FC “Nikers” fanus. Spēles ceturtajā minūtē pretinieku vārtu vīru pārspēja Oskars Priedēns. Fiziskā un emocionālā spēlē TFK Rēzekne spēlētāji negrasījās piekāpties, tomēr 35. minūtē Edvards Eduards Ošis kuldīdznieku labā guva vēl vienus vārtus, uzstādot spēles galarezultātu – 2:0.

Kuldīdznieki izcīnīja otro uzvaru Latvijas telpu futbola virslīgā, turnīra tabulā pakāpjoties uz sesto vietu. FC “Nikers” futbolisti septiņos dueļos izcīnījuši septiņus punktus. 11. decembrī FC “Nikers” izbraukumā spēkosies ar BFC Daugavpils spēlētājiem.