• + 371 63321942

FC “Nikers” divas neveiksmes Latvijas telpu futbola virslīgā

Divus zaudējumus Latvijas telpu futbola virslīgas čempionātā piedzīvojuši FC “Nikers” futbolisti, kas izbraukumā ar 0:7 piekāpās FK “Nikars” vienībai, bet ar 5:10 – Jēkabpils “Lūši”/Ošukalns komandai.

Spēlē pret “Nikars” futbolistiem pirmais puslaiks kuldīdzniekiem padevās salīdzinoši līdzvērtīgs. Tablo pēc pirmā puslaika vēstīja tikai 2:0 “Nikars” labā. Tomēr FC “Nikers” otrajā puslaikā nespēja izrādīt lielāku pretestību un ielaida vēl piecus bezatbildes vārtus, zaudējot mačā ar 0:7. Ar “hat-trick” jeb trim gūtiem vārtiem atzīmējās Germans Matjušenko.

Savukārt duelis pret Jēkabpils “Lūši”/Ošukalns komandu izvērtēs par īstu vārtu birumu. Jau pirmajā spēles minūtē mājiniekus izvirzīja vadībā Jurijs Halimons, tomēr ātri vien kuldīdznieki prata panākt izlīdzinājumu, rezultatīvi sitot Igoram Tarasovam. Tomēr pirmā puslaika “pokeru” jeb četrus gūtus vārtus Jēkabpils komandā nokārtoja Jurijs Halimons. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 5:2 Jēkabpils vienības labā. Otros vārtus kuldīdzniekiem guva Artūrs Liepiņš.

Otrā puslaika ievadā rezultatīvi FC “Nikers” rindās sita Edvards Eduards Ošis, panākot 3:5, tomēr ātri vien Jēkabpils “Lūši”/Ošukalns panāca trīs vārtu pārsvaru. Spēle noslēdzās ar ļoti iespaidīgu rezultātu – 10:5. Vēl divus vārtus kuldīdzniekiem pievienoja Renards Krišjānis.

Nākamo Latvijas telpu futbola virslīgas spēli FC “Nikers” aizvadīs sestdien, 27. novembrī, plkst. 16.00 savā laukumā uzņemot FC “Petrow”/Jelgava vienību.