• + 371 63321942

FC "Nikers" vēsturiska uzvara Latvijas telpu futbola virslīgā

FC “Nikers” izcīnījuši vēsturisku uzvaru Latvijas telpu futbola virslīgā, izbraukumā ar 4:2 pieveicot TFK Salaspils futbolistus. Ar rezultatīviem sitieniem kuldīdznieku rindās atzīmējās Edvards Eduards Ošis, Ģirts Grīslis un Igors Tarasovs. Šis ir FC “Nikers” pirmais panākums Latvijas telpu futbola virslīgā.

13. minūtē mājiniekus, TFK Salaspils, izvirzīja vadībā Oļegs Peņkovskis. Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu TFK Salaspils pārsvaru.

Daudz rezultatīvāks un veiksmīgāks FC “Nikers” izdevās otrais puslaiks. 30. minūtē neizšķirtu uz tablo panāca Edvards Eduards Ošis, bet 33. minūtē bumbu savos vārtos raidīja Salaspils futbolists Grigorijs Stepaņuks. Divas minūtes vēlāk, 35. minūtē, kuldīdznieki ieguva divu vārtu pārsvaru, rezultatīvi sitot Ģirtam Grīslim.

Ar to gan otrā puslaika “vārtu birums” nebeidzās – 2:3 36. minūtē panāca mājinieku spēlētājs Andrejs Burenkovs, bet punktu FC “Nikers” pirmajai uzvarai virslīgā 37. minūtē pielika Igors Tarasovs.

Kuldīdznieki izcīnīja pirmo, vēsturisko, uzvaru Latvijas telpu futbola virslīgā. Pirmajās divās virslīgas spēlēs FC “Nikers” iekrājuši četrus punktus, kas turnīra tabulā ļauj atrasties ceturtajā vietā. Nākamo spēli FC “Nikers” aizvadīs 23. oktobrī, savā laukumā plkst. 18.00 uzņemot TFK Rēzekne telpu futbolistus.