• + 371 63321942

Kuldīgas novada sporta skolas šahisti no turnīra Liepāja atgriežas ar plašu medaļu klāstu

Pirmdien, 30. augustā, Liepājas Olimpiskajā Centrā notika Liepājas atklātais jauniešu šaha čempionāts “Baltic youth open – 2021”. Jaunie šahisti, kopā 60, sacentās divos turnīros. Lieliski rezultāti arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem, izcīnot vairākas uzvaras un godalgotas vietas.

Vecākajā grupā startēja U-16 un U-14 vecuma jaunieši.  U-16 grupā zēniem uzvarēja Raivo Šteinbergs. Valteram Jūrmalim šajā zēnu grupā 4.vieta. Meitenēm U-16 grupā uzvarēja Ance Reiha, otrajā vietā Vanesa Pļavarāja, trešajā vietā Valērija Nikola Āboltiņa.

U-14 grupā zēniem Robertam Šliteram 6.vieta, Hugo Teodoram Pupiņam 7.vieta, Bernardam Grundmanim 12.vieta. Meitenēm U-14 grupā uzvarēja Nellija Jēkabsone, otrā vieta Paulai Ruņģevicai.

Jaunākajā grupā startēja U-12 un U-10 vecuma bērni. U-12 grupā zēniem uzvarēja Benjamins Emanuēls Pupiņš. Otrajā vietā Jānis Krūmiņš, trešajā Krists Vilnītis. Oliveram Purviņam 5.vieta, Miķelim Kārlim Šteinbergam 6.vieta. Meitenēm U-12 grupā Esterei Fogelei 2.vieta, Annai Poriņai 3.vieta, Annai Tropiņai 4.vieta.

U-10 un jaunākiem zēniem Kristeram Tīdmanim 2.vieta, Gustavam Blindam 5.vieta, Teofīlam Jūrmalim 6.vieta, Lūkasam Stepanovam 7.vieta. Meitenēm šajā grupā uzvarēja Emīlija Dabra, Aleksai Gribustei 2.vieta.

Pēc jauniešu turnīra notika ātrspēles turnīrs visiem interesentiem. No kuldīdzniekiem labākie bija Viktors Šteinbergs (2.vieta pieaugušajiem), Raivo Šteinbergs (1.vieta U-18), Ance Reiha (1.vieta U-18), Nellija Jēkabsone (3.vieta U-18).