• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

FC “Nikers” izrāda pretestību FK “Raba”, taču izstājas Latvijas kausa ceturtdaļfinālā

17. aprīlī Kuldīgā norisinājās viens no Latvijas telpu futbola kausa izcīņas ceturtdaļfināla dueļiem. FC “Nikers” savā laukumā ar 3:8 piekāpās spēcīgajai FK “Raba” vienībai. Kuldīdznieku rindās ar rezultatīviem sitieniem atzīmējās Kristers Grundmanis, Edvards Eduards Ošis un Artūrs Šternbergs.

FK “Raba” ir pašreizējā Latvijas kausa čempione, savu titulu iegūstot 2020. gadā. Titula aizstāvēšanu FK “Raba” sāka stabili, pieveicot šīs sezonas virslīgas debitanti, FC “Nikers”.

Kuldīdznieki pirmajā puslaikā viesiem no Rīgas izrādīja spēcīgu pretestību. Tikai 14. minūtē “Raba” izvirzījās vadībā, pārspējot “Nikers” vārtu vīru Artūru Cīruli. Īsā laika sprīdī komandas guva vēl trīs vārtus, pēc pirmā puslaika tablo vēstot 3:1 viesu labā.

Otrajā puslaikā FK “Raba” futbolisti uzņēma apgriezienus, gūstot piecus vārtus, kamēr kuldīdznieki atbildēja ar diviem rezultatīviem sitieniem. FC “Nikers” vārtus otrajā puslaikā guva Edvards Eduards Ošis un Artūrs Šternbergs. Savukārt “Raba” rindās ar divi precīzi raidījumi duelī atzīmējās Edgars Tarakanovs un Vlads Rimkus.

Kausa fināls šogad norisināsies 30. aprīlī plkst. 15:00 "Rimi Olimpiskajā centrā".