• + 371 63321942

Jaunajiem vieglatlētiem labas sacensības Tukumā

23. aprīlī norisinājās Tukuma novada un Tukuma vieglatlētikas kluba atklātās sacensības vieglatlētikā, U10 un U12 grupā. Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem šajās sacensībās arī labi rezultāti.

Sudraba medaļu tāllēkšanas sacensībās, U12 grupā, izcīnīja kuldīdzniece Elīza Prūse, kura labākajā mēģinājumā uzrādīja 3.74 metrus tālu lēcienu. Soli no medaļas, ceturtajā vietā, palika cita Kuldīgas novada sporta skolas audzēkne Sofija Andersone, kura aizlēca 3.47 metrus.

Sudrabu 300 metru skrējienā U10 grupas zēniem izcīnīja Gustavs Vītoliņš, finišējot ar laiku viena minūte un 3,3 sekundes. Piektā vieta šajā disciplīnā citam KNSS vieglatlētam - Pēterim Rozentālam (1:08.12).

Tikmēr bronzas medaļu tāllēkšanā, U10 grupā, izcīnīja KNSS audzēkne Rūta Andersone, kurai 3.21 metrus tāls lēciens.

Ceturto vietu bumbiņas mešanā, U12 grupā, izcīnīja Dārta Druvaskalna, kura apaļo priekšmetu raidīja 23.47 metrus tālu. Tāpat šajā disciplīnā, U10 grupā, Madara Fībiga palika uzreiz aiz goda pjedestāla, labākajā mēģinājumā uzrādot 18.77 metrus.

Sesto vietu 300 metru skrējienā, U12 grupā, ieguva Fricis Austers, distanci pieveicot 55.15 sekundēs.

Sveicam audzēkņus un sakām paldies treneriem Aijai Lancmanei, Sintijai Grišulei un Uģim Jocim!