• + 371 63321942

Kuldīgas riteņbraucējiem medaļas Latvijas un Baltijas jaunatnes kausā

15. un 16. aprīlī Dobelē norisinājās Latvijas un Baltijas jaunatnes kauss riteņbraukšanā, kurā lieliskus rezultātus uzrādījuši Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi. Savukārt pieaugušo konkurencē, “Dobeles dzirnavnieka” kausa izcīņā, medaļas Arvim Sprudem un Ģirtam Vēveram.

15. aprīlī jaunieši sacentās individuālajā braucienā, kurā jaunākie sportisti veica piecus kilometrus, bet visas pārējās vecuma grupas – 10 kilometrus.

D grupā bronzas medaļa kuldīdzniekam Edvardam Vēveram, piecus kilometrus pieveicot deviņās minūtēs un 39 sekundēs. C grupā septītā vieta Kasparam Šabānam, bet B grupā piektā vieta Uvim Zvirbulim, turpretim septītā – Kasparam Šalmem. A grupā sesto pozīciju izcīnīja Gusts Lapiņš, kurš nesen atgriezies no savainojuma.

Tikmēr pieaugušo konkurencē, M3 grupā, zelts Ģirtam Vēveram (13 minūtes un 54 sekundes), bet M1 grupā sudraba godalga Arvim Sprudem (14 minūtes un 37 sekundes).

16. aprīlī sacensībās tika aizvadīts grupas brauciens. Distances dalībniekiem bija atšķirīgas – sākot ar 32 kilometriem, beidzot ar 80 kilometrus garo trasi.

Pieaugušo konkurencē, kopējā ieskaitē, Arvis Sprude (1:34:18) izcīnīja sudraba medaļu. B grupas jauniešiem bronzu izcīnīja Kaspars Šalme (1:07:01), bet astotā vieta Uvim Zvirbulim. Tikmēr U23 grupā piektā pozīcija Kasparam Ilsjānam, bet A grupas junioriem devītā pozīcija Gustam Lapiņam.

Lepojamies ar audzēkņiem un sakām paldies treneriem Viesturam Lukševicam un Agrim Kimboram!