• + 371 63321942

Lapiņš un Šalme no Baltijas jaunatnes kausa mājās pārved sudraba godalgas

Svētdien, 24. aprīlī, Igaunijas pilsētā Otepē norisinājās Baltijas jaunatnes kauss šosejas riteņbraukšanā. Junioru konkurencē visaugstāk no latviešiem ierindojās kuldīdznieks Gusts Lapiņš, kurš izcīnīja otro vietu, bet sudrabu medaļu jauniešu grupā ieguva cits Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis - Kaspars Šalme.

Juniori 60 kilometrus garajā trasē sacentās kopā ar U23 un elites grupas braucējiem. Otrs ātrākais no junioriem, no uzvarētāja atpaliekot tikai par trim sekundēm, bija Kuldīgas novada sporta skolas un “Goldingen Cycling academy” riteņbraucējs Gusts Lapiņš, kurš absolūtajā ieskaitē ierindojās ceturtajā vietā.

Savukārt jauniešu grupā otro vietu dramatiskā finiša spurtā izcīnīja kuldīdznieks Kaspars Šalme, kurš par mata tiesu piekāpās tikai igaunim Jahtam Jonasam. Turpretim astotā pozīcija vēl vienam Kuldīgas novada sporta skolas audzēknim Uvim Zvirbulim.

Lepojamies ar mūsu audzēkņiem un sakām paldies treneriem Viesturam Lukševicam un Agrim Kimboram!