• + 371 63321942

Kuldīdznieki iepriecina ar medaļām Latvijas U18 un U20 čempionātā vieglatlētikā

11. un 12. februārī Kuldīgā norisinājās Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā, kurā teicamus rezultātus un vairākus čempiontitulus izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Par divkārtējo Latvijas čempionu U20 grupā tika kronēts kuldīdznieks Lauris Grīniņš, kurš palika nepārspēts 1500 metru (4:07.22) un 3000 metru (9:01.54) skrējienos. Savu medaļu klāstu L. Grīniņš papildināja arī 800 metru skrējienā, ar rezultātu 2:01.77 izcīnot bronzas godalgu.

Latvijas čempiona godu 60 metru barjerskrējienā, U20 grupā, ieguva kuldīdznieks Ralfs Zazerskis, finālskrējienā uzrādot augstvērtīgu rezultātu – 8.37 sekundes.

R Zazerskis

Par Latvijas čempionu, U18 grupā jauniešiem, tika kronēts kuldīdznieks Aleksis Gailītis, kurš trīssoļlēkšanas sacensībās uzrādīja jaunu personīgo rekordu – 13.85 metri. Savukārt tāllēkšanas sacensībās A. Gailītim ceturtā vieta, labākajā mēģinājumā aizlecot 6.19 metrus.

A Gailitis2

Zelta medaļu un Latvijas čempiona godu lodes grūšanas sacensībās, U20 grupā, izcīnīja Roberts Sorokins, kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja 14.57 metrus tālu raidījumu.

R Sorokins

Visi zeltu medaļu ieguvēji automātiski izcīnīja tiesības piedalīties Baltijas U18 un U20 čempionātā, kas marta sākumā plānots Valmierā.

Sudraba medaļu trīssoļlēkšanas sacensībās U18 jaunietēm izcīnīja Janita Antipina, kura labākajā mēģinājumā uzrādīja 11.21 metru. Soli no medaļas J. Antipina palika 60 metru barjerskrējienā, finālskrējienā uzrādot 9.39 sekundes, bet piektajā vietā ierindojās cita kuldīdzniece Sanija Robežniece, kura finišēja ar laiku 9.50 sekundes.

J Antipina2

Sudraba medaļu kārtslēkšanas sacensībās, U20 grupā, ieguva Niks Maulis, pārvarot 3.90 metrus augsto latiņu.

N Maulis

Bronzas medaļu tāllēkšanas sacensībās, U20 grupā, izcīnīja kuldīdznieks Ādams Ķesters, kurš labākajā mēģinājumā aizlēca 6.32 metrus. Tāpat Ā. Ķesters izcīnīja piekto vietu 200 metru sprinta sacensībās. B finālā Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis uzrādīja labāko rezultātu - 23.51 sekundes. 60 metru sprintā Ā. Ķesteram sestā vieta. Priekšskrējienā kuldīdznieks uzrādīja 7,36 sekundes, bet finālskrējienā 8,40 sekundes.