• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Kuldīgā aizvadīts “Sportland” kauss vieglatlētikā – vairākas medaļas arī kuldīdzniekiem

15. janvārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, gandrīz pēc divu gadu pārtraukuma, norisinājās augsta līmeņa sacensības – “Sportland” kauss vieglatlētikā, 1. posms. Vairākas godalgas izcīnīja arī Kuldīgas novada pārstāvji.

Sacensības pulcēja gandrīz 400 dalībnieku no visas Latvijas, tostarp arī vairākus elites sportistus – Uģi Joci, Sindiju Bukšu, Iļju Petrušenko un citus.

Ar augstvērtīgu rezultātu – 3:50.6 uzvaru 1500 metru skrējienā izcīnīja kuldīdznieks Uģis Jocis, bet bronza šajā distancē citam Kuldīgas novada pārstāvim – Laurim Grīniņam (4:02.53).

Sudrabu trīssoļlēkšanas disciplīnā izcīnīja talantīgais Aleksis Gailītis, labākajā mēģinājumā uzrādot rezultātu 13.44 metri.

Uhzt9bLrifuFjOr5IzMG

Tāllēkšanas sacensībās, U18 grupā, sudraba medaļu izcīnīja kuldīdznieks Raivis Vjaksa, kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja rezultātu 6.00 metri.

Bronzas godalgu lodes grūšanas sacensībās izcīnīja Auce Mūrniece, kura lodi raidīja 12.42 metrus tālu.

cwnqNrmLDDla47jd9dMq

Soli no goda pjedestāla trīssoļlēkšanas sacensībās palika Janita Antipina, kura labākajā mēģinājumā aizlēca 10.86 metrus tālu.