• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS sakauj Madonas florbolistus un iekļūst 1. līgas pusfinālā

Latvijas florbola 1. līgas pusfinālā iekļuvuši FK Kuldīga/KNSS florbolisti, kas savā laukumā ar 9:1 sakāva FK Madonu, tādējādi sērijā svinot uzvaru ar 3-0. Pusfinālā kuldīdznieki spēkosies ar FK Valka/”IGLU” vienību.

Trešajā ceturtdaļfināla duelī kuldīdzniekiem teicams izdevās spēles otrais periods, kurā mājinieki pretinieku cietoksnī „sabēra” sešas bumbiņas. Ar „hat-trick” mačā atzīmējās Niklāvs Ērcītis, kuram pieci rezultativitātes punkti (3+2). Trīs rezultativitātes punkti Kristam Bergmanim (1+2), bet pa diviem – Rūdolfam Ķīvītim (1+1) un Gvido Danielam Bondarenko (1+1).

Arī pusfināla sērijā cīņas norisināsies līdz vienas komandas trīs panākumiem. Pirmās divas spēles norisināsies Valkā – 19. un 20. martā.