• + 371 63321942

Par Kuldīgas novada atklātā basketbola čempionāta titulu cīnīsies Alsunga un Blīdene

Kuldīgas novada atklātajā basketbola čempionātā aizvadītas spraigas pusfinālu cīņas. Pirmajā pusfinālā Alsunga ar 76:57 pārspēja BK “Dēmons”, bet otrajā pusfināla mačā Blīdene ar 66:56 pieveica “U35+”.

Pirmajā pusfināla duelī Alsunga ar 76:57 (19:13; 33:32; 55:37; 76:57) pārspēja BK “Dēmons” vienību. Teicama trešā ceturtdaļa padevās Alsungas spēlētājiem, kuri prata gūt 22 punktus, kamēr pretinieki iemeta vien piecus.

Uzvarētāju rindās ar 19 punktiem atzīmējās Jānis Jakovļevs, bet 18 punktus pievienoja Andis Uplejs. Savukārt BK “Dēmons” rindās 24 punkti Nilam Biģelim.

Tikmēr otrajā pusfināla spēlē Blīdene ar 66:56 (20:11; 37:25; 48:36; 66:56) uzveica “U35+” vienību. Pamatus uzvarai Blīdenes basketbolisti ielika jau pirmajā puslaikā. Blīdenes rindās ar 16 punktiem atzīmējās Mārtiņš Reķis, bet 14 punkti Klāvam Šilbergam. Turpretim “U35+” rindās Mārtiņš Lagzdiņš guva 15 punktus.

26. martā plānotas turnīra medaļu cīņas. Vispirms plkst. 11.00 “U35+” bronzas spēlē spēkosies ar BK “Dēmons” vienību, bet plkst. 12.30 gaidāmais lielais fināls – Alsunga – Blīdene.