• + 371 63321942

Kuldīgas šahistiem veiksmīgs starts sacensībās Liepājā

30. aprīlī norisinājās Liepājas atklātais komandu čempionāts šahā, kurā startēja arī trīs Kuldīgas novada komandas.

Bronzas medaļas sacensībās izcīnīja komanda “Kuldīga”, kuru pārstāvēja Viktors Šteinbergs, Raivo Šteinbergs un Gerda Nevska. V. Šteinbergs savās partijās iekrāja piecus punktus, G. Nevska 4,5, bet R. Šteinbergs 3,5 punktus.

Savukārt uzvarētāju komandā, “Kurzemnieki”, startēja kuldīdznieks Artūrs Feldmanis.

Astoto vietu sacensībās izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas komanda (Ance Reiha, Miķelis Kārlis Šteinbergs, Benjamins Emanuels Pupiņš), savukārt devītā vieta KNSS otrajai vienībai (Kristers Feldmanis, Matejs Pētersons).

Individuāli Viktoram Šteinbergam bronzas medaļa, savukārt sieviešu konkurencē bronzas godalga Ancei Rehai. Savukārt jauniešu konkurencē godalgas izcīnīja arī Miķelis Kārlis Šteinbergs un Matejs Pētersons.

Sveicam Kuldīgas šahistus ar labiem rezultātiem!