• + 371 63321942

FC “Nikers” uzņem apgriezienus – izcīnīta trešā uzvara pēc kārtas

Trešo panākumu “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgā izcīnījuši FC “Nikers” futbolisti, kas izbraukumā ar 3:0 pieveica Madonas vienību.

Iepriekšējās divās kārtās kuldīdznieki ar 4:1 apspēlēja pērnās sezonas vicečempioni FK “Raba”, bet ar 4:2 savā laukumā pieveica TFK Salaspils.

29. oktobrī FC “Nikers” sagaidīja izbraukuma duelis ar FK Madona komandu. Mača pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, nevienai no komandām vārtus negūstot. Tomēr otrajā puslaikā lielisku momentu realizāciju nodemonstrēja viesi no Kuldīgas.

22. minūtē Igors Tarasovs izvirzīja vadībā FC “Nikers”. Bet desmit minūtes vēlāk, 32. minūtē, mājinieku futbolists Atis Pērkons par rupju pārkāpumu saņēma sarkano kartīti. Kuldīdznieki prata izmantot viena vīra pārsvaru un 37. minūtē Guntars Rumbenieks panāca 2:0. Punktu uzvarai 39. minūtē pielika Artūrs Šternbergs.

Piecās spēlēs FC “Nikers” izcīnījuši trīs uzvaras, ar deviņiem punktiem ieņemot ceturto pozīciju deviņu vienību konkurencē. Nākamo dueli kuldīdznieki aizvadīs 12. novembrī, kad savā laukumā uzņems SK “Kengaroos”.