• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS aizvada ½ fināla spēles pret FK Ogre/PGD.LV

Pirmajā un otrajā aprīlī FK Kuldīga/KNSS florbolisti 1. līgas čempionāta ½ fināla spēlēs uzņēma FK Ogre/PGD.LV. Kuldīdznieki nodemonstrēja teicamu sniegumu, uzvarot pretiniekus ar 9:7

Pirmās spēles pirmais periods tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā. Kuldīdznieki spēja gūt divus vārtus, tomēr Ogres komanda prata atbildēt ar četriem rezultatīviem metieniem.

Otrais un trešais periods Kuldīgas komandai padevās teicams. Četru minūšu laikā FK Kuldīga/KNSS guva trīs bezatbildes vārtus, panākot 5:4. Spēles gaitā vēl vienu vārtu guvumu guva Svens Lapčinskis, kamēr pretinieki prata atbildēt tikai ar vienu rezultatīvu raidījumu.
Arī trešajā periodā kuldīdznieki spēja sevi pierādīt. Perioda sākumā vārtus guva Niklāvs Ērcītīs un vēl ar diviem rezultatīviem metieniem atzīmējās Linards Vimbsons.

Otrās dienas spēlē FK Kuldīga/KNSS vienība piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar 6:7, piekāpjoties FK Ogre/PGD.LV florbolistiem.

Pirmais periods aizritēja spraigā cīņā. Pirmos vārtus izdevās gūt pretinieku komandai, taču neilgi pēc tam rezultātu izdevās izlīdzināt Tomam Grinkevičam. FK Ogre/PGD.LV florbolisti šoreiz izrādījās pārāki, izvirzoties vadībā ar 5:2. Otrajā periodā kuldīdznieki nespēja gūt nevienus vārtus, pretinieku komandai izdevās paaugstināt rezultātu līdz 6:2.

Ļoti rezultatīvs un dramatisks izvērtās trešais periods. Kuldīgas vienība negrasījās padoties un samazināja rezultātu starpību līdz 6:7. Lai gan kuldīdznieki centās gūt vēl vienus vārtus, lai rezultāts tiktu izlīdzināts, Ogres florbolisti izrādījās pārāki un svinēja uzvaru.

❗️5. aprīlī kuldīdzniekus sagaida izšķirošā spēle par ceļazīmi uz finālu, kurš norisināsies Arēnā Rīga. Izšķirošā pusfināla spēle norisināsies Lielvārdes Sporta centrā plkst. 20:00.