• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS pieveic FK Ogre/PGD.LV un spēlēs 1. līgas finālā

Uzvaru Latvijas 1. līgas florbola pusfinālsērijā izcīnījuši FK Kuldīga/KNSS spēlētāji, kas izšķirošajā piektajā spēlē pieveica FK Ogre/GD.LV vienību, tādējādi sērijā svinot panākumu ar 3-2 un iekļūstot turnīra finālā

Lielvārdes Sporta centrā bija sapulcējušies gan Kuldīgas, gan Ogres atbalstītāji, kuri parūpējās par īstenu ‘’play-off ‘’spēļu atmosfēru. Pirmo periodu kuldīdznieki uzsāk lieliski, jau astoņpadsmitajā sekundē gūstot pirmos vārtus, kurus izdevās gūt Pēterim Birzniekam. Taču Ogres florbolisti sasparojas, apspēlē kuldīdzniekus un pirmais periods noslēdzas ar rezultātu 3:2.

Otrais periods abām komandām noslēdzas bez neviena vārtu guvuma.

Krietni saspringtāks izvērtās spēles trešais periods, kur pirmajā perioda minūtē rezultātu izdevās izlīdzināt Andim Blindam, vēl pēc trijām minūtēm Blindam izdodas Kuldīgas komandu izvirzīt vadībā. Spēle turpinās par labu Kuldīgas komandai, kur vēl vienus vārtus gūst Pēteris Birznieks. Taču Ogres komanda nepadodas un atbild ar vienu vārtu guvumu. Perioda pēdējā minūtē Andis Blinds gūst savus trešos vārtus un kuldīdznieki pārliecinoši gūst uzvaru ar rezultātu 6:4, kas viņus ved pretī lielajam finālam ‘’Arēnā Rīga’’

❗️1. līgas fināls norisināsies 15. martā ‘’Arēnā Rīga’’. Informācija par fanu sektoru un biļetēm sekos.