• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Mūsu audzēkņiem labi rezultāti Sportland kausā!

27. maijā, Saldus novada sporta skola vieglatlētikas stadionā notika tradicionālo sacensību seriāla "LVS x Sportland kauss" ceturtais 2023. gada posms.
Sacensībās medaļas ieguva arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.

Pirmo vietu 100m skrējienā, U16 grupā, izcīnīja Beāte Buka, kura finālskrējienā uzrādīja rezultātu 12.52. sekundes.
Izcili veicās 4x100 metru stafetē, kur zelta medaļu izcīnīja KNSS meiteņu komanda (Ksenija Kairiša, Nikola Demčenko, Dārta Šenhofa, Beāte Buka)
Tāpat 4x100 metru stafetē lieliski rezultāti arī zēnu komandai, kura ieguva 3. vietu (Deivids Pūris, Olivers Reboks, Emīls Baumanis, Niks Šēniņš)
Zelta godalgu 110 metru barjerskrējienā, pieaugušo konkurencē, ieguva Ralfs Zazerskis, uzrādot rezultātu 15.42 sekundes.
Diska mešanas disciplīnā 2. vietu izdevās izcīnīt Nellijai Jēkabsonei (31.28) un blakus uz goda pjedestāla stājās arī Alise Robežniece, kura izcīnīja 3. vietu, disku raidot 30.82m tālu.
Trīssoļlēkšanas čempions Aleksis Gailītis (14.83), 3. vietu izcīnīja Janita Antipina (11,50),savukārt, 4.vieta Keitai Jēkabsonei (11,42)

Lepojamies ar mūsu audzēkņiem un sakām lielu paldies treneriem!