• + 371 63321942

Nedēļas nogalē aizvadītas spraigas spēles Kuldīgas novada atklātajā florbola čempionātā!

6. un 7. maijā tika aizvadīti 11 dueļi Kuldīgas novada atklātajā florbola čempionātā. Turnīra līderpozīcijas turpina saglabāt ‘’Kurmāle’’, kuras kontā 27 punkti.

Trīs spēles tika aizvadītas 6. maijā un astoņas 7. maijā. Pirmo spēli 6. maijā atklāja FK Saldus un BSK Tarp. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 2:2, taču otrais periods BSK Tarp florbolistiem padevās ļoti labi, kā rezultātā izcīnīta uzvara ar 8:4. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās – Rūdolfs Ķīvītis (3+3).

Otrajā dienas spēlē spēkojās Kurmāle un Melnie Runči. Pārliecinošu uzvaru ar 7:0 guva Kurmāles florbolisti. Rezultatīvākais Kurmāles komadā – Miks Maslobojevs (3+1).

Trešajā mačā tikās KNSS un FK Saldus. Drošu uzvaru izdevās izcīnīt KNSS florbolistiem, pieveicot pretinieku ar 6:3.

7. maija pirmajā spēlē tikās Ģibuļi un Vārme. Pirmā perioda beigās rezultāts – 1:1, taču uzvaru ar 3:2 prata izcīnīt Ģibuļu florbolisti. Ģibuļu rindās rezultavitātes punktus guva Linards Putniņš, Emīls Stepe un Edvards Kļaviņš.

Otrajā dienas spēlē savu pirmo uzvaru turnīrā izdevās izcīnīt Melnajiem Runčiem, kuri ar rezultātu 3:0 uzveica KNSS komandu.

Mačā starp BSK Tarp un Kurmāli izvērtās spraiga cīņa. Pirmais periods noslēdzās ar 5:2 par labu Kurmāles florbolistiem. Lielisks otrais periods padevās BSK Tarp komandai, kur tika gūti trīs vārti, taču ar rezultātu 7:5 uzvaru svinēja Kurmāle.

Ceturtajā duelī kārtējo zaudējumu piedzīvoja Melnie Runči, kur ar 10:1 viņus pārspēja FK Saldus florbolisti. Uzvarētāju rindās četrus vārtus guva Artūrs Kļava, trīs vārtu guvumus izcīnīja Ilvis Pētersons.

Saspringts duelis izvērtās starp Vārmi un Kurmāli, kur uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami pēcspēles metieni. Pēcspēles metienos šoreiz veiksme stāvēja Vārmes pusē, kur ar diviem realizētiem pēcspēles metieniem tika svinēta uzvara ar 6:5.

Pārliecinošu panākumu izcīnīja Ģibuļu komanda, kur ar rezultātu 6:1 tika pārspēti Melnie Runči. Ģibuļu rindās trīs punktus guva Martins Kristaps Dambergs (3+0), vienīgos vārtus Melno Runču rindās guva Ģirts Zīle.

Septītajā dienas duelī spēkojās BSK Tarp un KNSS florbolisti. Spēles rezultātu atklāja KNSS florbolists Gusts Slipiņš, taču neilgi pēc tam sekoja arī atbilde no pretinieku komandas. Spēles beigās uzvaru ar 6:3 izcīnīja BSK Tarp florbolisti.

Dienas noslēdzošajā mačā pārliecinošu uzvaru ar 7:2 izcīnīja Ģibuļi, pieveicot FK Saldus komandu.

Nākamās spēlēs plānotas 14. maijā Kuldīgas sporta hallē.

Detalizētu statistiku par Kuldīgas novada atklātā florbola čempionāta spēlēm un kalendāru var apskatīt Latvijas florbola savienības mājaslapā –