• + 371 63321942

Ar emocijām, rezultatīviem metieniem un komandu atbalstu aizvadītas Kuldīgas novada skolu sacensības 3x3 basketbolā!

Šodien, 7. novembrī, Kuldīgas novada sporta skolas sporta namā norisinājās skolēnu sacensības 3x3 basketbolā. Turnīrs šogad pulcēja kuplu dalībnieku skaitu no Kuldīgas un novada skolām. Medaļas tika sadalītas pamatskolas un vidusskolas grupās.

Pamatskolas grupā šogad bija spraiga konkurence. Par uzvaru cīnījās astoņas komandas. Par čempioniem kļuva Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas basketbolisti, 2. vietu izcīnīja Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas komanda, bet trešajā vietā Kuldīgas Centra vidusskolas sportisti!

IMG 0815 1

Vidusskolas grupā par čempiona titulu cīnījās piecas komandas. Zelta medaļas izcīnīja Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma komanda, sudraba godalgas tika Kuldīgas Centra vidusskolas 1. komandai, savukārt bronzas medaļas Kuldīgas Centra vidusskolas 2. komandai!