• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Aizvadīts tradicionālais ‘’Kuldīgas velokross’’ 2023!

Kā katru gadu, aktīvā velosezona Kuldīgā tiek noslēgta ar aizraujošām velokrosa sacensībām. 28. oktobrī Kuldīgā, Krauļu priedēs, norisinājās Kuldīgas novada Sporta skolas un Goldingen Cycling Academy organizētais ‘’Kuldīgas velokross’’ 2023!

Šogad sacensības pulcēja vairāk nekā 60 dalībniekus no dažādām Latvijas pilsētām.  Jaunākie riteņbraucēji veica 800 m garu trasi, savukārt vecākie braucēji spēkojās 1,8 km trasē pa Kuldīgas mežiem. Katrā vecuma grupā atšķīrās trasē pavadītais laiks un apļu skaits.

Lielisku sniegumu sacensībās uzrādīja KNSS audzēkņi un Kuldīgas novada sportisti:

Jaunākajā grupā (2013. gadā dzimušie un jaunāki zēni) 8. vietu sacensībās izcīnīja Jēkabs Bušers, 9. vietā Patriks Gotlands, 10. vietu ieguva Kristers Stepanovičš, 11. vietā Krišs Piebalgs, bet 12. vietā Ernests Astaševskis (Kuldīga). Sacensībās startēja arī Nikolass Sitņiks.

D grupā meitenēm 2. vietu izcīnīja Ieva Gaile, savukārt D grupā zēniem sudraba godalgu izcīnīja Mārtiņš Urbāns, bet 4. vietā ierindojās Rūdolfs Šalme. Grupā startēja arī Gints Ķemlers.

WhatsApp Image 2023 10 28 at 15.12.16 1

WhatsApp Image 2023 10 28 at 15.12.17

C grupā zēniem par otrās vietas ieguvēju apbalvoja Edvardu Vēveru, par četrām sekundēm vēlāk finišēja Lūkass Sitņiks, iegūstot 3. vietu. Piekto vietu sacensībās izcīnīja Roberts Jurjurs, 6. vietu ieguva Nils Feldmanis, bet 7. vietā ierindojās Roberts Tovstuļaks.

WhatsApp Image 2023 10 28 at 15.12.18 2

B grupā jauniešiem vietas uz pjedestāla sadalīja KNSS audzēkņi. Par uzvarētāju kronēja Gustavu Gidrēviču, sudraba medaļu izcīnīja Krists Buncis, bet bronzas godalgu ieguva Haralds Strādnieks. Tikmēr 4. vietā ierindojās Kristers Raginskis, 7. vietu ieguva Jānis Stucers, 9. vieta Gatim Gruntiņam un 10. vietā Daniels Šternbergs.

WhatsApp Image 2023 10 28 at 15.12.18

Junioru grupā sportistiem bija jāpieveic desmit apļi. Čempiona titulu šajā grupā izcīnīja Artjoms Sergijevičs, 2. vietā Linards Lukss, kurš trasi pieveica 50 minūtes un 3 sekundēs.

WhatsApp Image 2023 10 28 at 15.12.19 1

Sieviešu ieskaitē uzvaru izcīnīja kuldīdzniece Līva Luīze Bleive.

WhatsApp Image 2023 10 28 at 15.12.19

Savukārt “Open” grupā līdz 40 gadu vecumam sudraba medaļu izcīnīja Renāts Štāls. 4. vietā kuldīdznieks Jānis Zemeskalns, bet 5. vietā ierindojās Mārtiņš Cīrulis (Kuldīga).

WhatsApp Image 2023 10 28 at 15.12.20 1

Lielu paldies sakām sacensību atbalstītājiem: Kuldīgas novada pašvaldībai, Z/S Baļļas, Cafe Riverside. Kristam Neilandam par īpašajām specbalvām un ‘’Bistro Bukstiņš’’ par gardo un silto zupu!

Fotogrāfijas no Kuldīgas velokrosa aplūkojamas Kuldīgas novada Sporta skolas facebook kontā!