• + 371 63321942

FK Kuldīga NSS/Linde Grupa prasmīgi darbojas uzbrukumā un izcīna piekto uzvaru sezonā!

28. oktobrī, mājas spēli Latvijas 1. līgas florbola čempionātā aizvadīja FK Kuldīga NSS/Linde Grupa, pārliecinoši apspēlējot RTU Rockets 1 florbolistus!

Kuldīdznieki spēli iesāka pārliecinoši, rezultātu atklājot perioda trešajā minūtē, kur precīzs bija Elans Andrejs Vēvers. Prieki bija īsi, jo pretinieki prata vārtus atspēlēt. Taču Kuldīgas komandai izdevās periodu noslēgt ar divu vārtu pārsvaru.

Otrajā periodā Kuldīgas komanda parādīja savu teicamo prasmi, darbojoties uzbrukumā, un guva vēl trīs vārtus, kamēr Rockets vienībai izdevās atgūt tikai vienus. Vārtus guva Niklāvs Ērcītis, Linards Vimbsons un Artūrs Miķelsons.

Trešo periodu kuldīdznieki padarīja varen’ aizraujošu, sagādājot pozitīvas emocijas gan sev, gan skatītājiem. Trešajā minūtē vārtus guva Krists Ķemeris, vēl pēc minūtes precīzi saspēlējas komandas dinamiskais duo Niklāvs Ērcītis un Rūdolfs Ķīvītis. Spēles izskaņā savus otros vārtus komandas labā guva Krists Ķemeris, salaužot RTU Rockets 1 vienību un svinot uzvaru ar 9:2!

Spēles rezultatīvākais un MVP #9 Rūdolfs Ķīvītis (0+4).

Nākamo dueli FK Kuldīga KNSS/Linde Grupa aizvadīs 11. novembrī, kad mājās spēlē tiksies ar LEĢIONS/GROBIŅAS SC florbolistiem.