• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

FK Kuldīga NSS/Linde Grupa pirmais sāpīgais zaudējums pret FK Kurši komandu!

Pagājušajā nedēļā pirmo sāpīgo zaudējumu ar 5:9 Latvijas 1.līgas florbola čempionātā piedzīvoja FK Kuldīga NSS/Linde Grupa, piekāpjoties FK Kurši florbolistiem.

Pirmais periods aizritēja līdzvērtīgā cīņā. Rezultātu izdevās atklāt pretinieku komandai, realizējot soda metienu. Taču neilgi pēc tam kuldīdznieki izlīdzināja rezultātu, vēl divas minūtes vēlāk vadībā kuldīdzniekus izvirzīja Svens Lapčinskis.

Arī turpinājumā, spēles otrajā periodā, uz laukuma bija vērojama sīva cīņa. Komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 4:3 kuldīdznieku labā.

Dramatisks izvērtās trešais periods. Perioda otrajā minūtē Kuršu florbolistiem izdevās izlīdzināt rezultātu un mača gaitā gūt vēl piecus vārtus. Kuldīgas komandai vienus vārtus izdevās atspēlēt, taču ar to nepietika un FK Kuršu vienība svinēja uzvaru ar 9:5.

Zaudējums kuldīdzniekus nebiedē, un pēc vairākām izbraukuma spēlēm FK Kuldīga atgriežas mājās, lai cīnītos par savu piekto uzvaru šosezon!

Šo sestdien, 28. oktobrī, plkst. 14:00 FK Kuldīga aizvadīs mājas spēli pret RTU/Rockets vienību!

Tiekamies uz jaudīgu spēli Kuldīgas sporta hallē, Piltenes ielā 25!