• + 371 63321942

Kuldīgas Sporta skolas jaunajiem dambretistiem jauna pieredze un labi rezultāti Latvijas čempionātā jauniešiem ātrajā 100 lauciņu dambretē un ātrspēlē 100 lauciņu dambretē!

14. un 15. oktobrī, viesnīcas Radisson Blue Daugava Hotel telpās norisinājās Latvijas čempionāts jauniešiem ātrajā 100 lauciņu dambretē un ātrspēlē 100 lauciņu dambretē. Uz čempionātu kopā ar treneri Pēteri Gailānu bija devušies arī Kuldīgas novada Sporta skolas jaunie dambretisti.

14. oktobrī tika aizvadīts Latvijas čempionāts ātrajā 100 lauciņu dambretē, kur par godalgotām vietām sacentās jaunieši desmit vecuma grupās. Turnīri tika izspēlēti katrā vecuma grupā atsevišķi meitenēm un zēniem ar laika kontroli katram uz partiju 15 minūtes + 3 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Sestdienas rezultāti:

U-10 grupā meitenēm – 3. vietu izcīnīja Ramona Serpāne.

U-10 grupā zēniem – Gustavs Vītoliņš ieguva 19.vietu, savukārt Toms Kociņš ierindojās 30.vietā.

U-13 grupā zēniem – 4. vietu izcīnīja Kristaps Bražis (Pēc punktiem dalīta 1.–5.vieta.), Rihardam Kaminskim - 14.vieta.

U-16 grupā zēniem – bronzas godalgu ieguva Roberts Serpāns.

15. oktobrī norisinājās Latvijas čempionāts jauniešiem ātrspēlē 100 lauciņu dambretē. Turnīri tika izspēlēti katrā vecuma grupā atsevišķi meitenēm un zēniem (izņemot U16 grupu, kur meitenes un zēni spēlēja kopējā turnīrā) ar laika kontroli katram uz partiju 5 minūtes + 3 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Svētdienas rezultāti:

U-10 grupā meitenēm – Ramonai Serpānei 5.vieta.

U-10 grupā zēniem – 24. vietā ierindojās Toms Kociņš.

U-13 grupā zēniem – 11. vietu izcīnīja Kristaps Bražis, bet Rihards Kaminskis ieguva 15.vietu.

U-16 grupā zēniem – sudraba medaļa un 2. vieta Robertam Serpānam.