• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

FK Kuldīga/KNSS 1. līgas sezonu uzsāk ar pārliecinošu uzvaru pār SK Slampe/Zevid florbolistiem!

25. septembrī ar uzvaru jauno sezonu sākusi FK Kuldīga/KNSS, mājas spēlē ar 8:2 pārspējot SK Slampe/Zevid komandas florbolistus!

Spēles rezultātu izdevās atklāt Kuldīgas komandai, kur pirmos vārtus guva Niklāvs Ērcītis, neilgi pēc tam otros vārtus guva Dīvs Avdjukēvičš, taču Slampes komanda prata atspēlēties, izlīdzinot rezultātu 2-2.

Otrais periods par labu kuldīdzniekiem, kur prasmīgi tika apspēlēti pretinieki un gūti vēl divi vārti. Ar rezultatītviem metieniem atzīmējās Niklāvs Ērcītis un Nils Bredovkis.

Izcili iesākās spēles trešais periods, kur spēles 32 sekundē, lieliskā saspēlē, savus trešos vārtus guva Niklāvs Ērcītis, panākot jau trīs vārtu pārsvaru. Spēles gaitā tika iekrāti vēl trīs vārtu guvumi, beigās svinot panākumu ar rezultātu 8:2 un pirmajiem trīs punktiem tabulā!

Komandas rezultatīvākie:

#16 Niklāvs Ērcītis (4+0)

#9 RūdolfS Ķīvītis (0+3)

#3 Krists Ķemeris (1+1)

#19 Svens Lapčinskis (0+2)

Spēles MVP: #16 Niklāvs Ērcītis

Nākamo spēli FK Kuldīga/KNSS aizvadīs 30. septembrī, kad izbraukumā cīnīsies ar Ķekavas Bulldogs florbolistiem.