• + 371 63321942

Aizvadītas Kurzemes Skolēnu sporta spēles šahā!

Aizvadītajā sestdienā, Kuldīgas šaha klubā, norisinājās Kurzemes Skolēnu sporta spēles šahā. Sporta spēlēs jaunie šahisti no Kurzemes pilsētām cīnījās trīs grupās:

A turnīrs: 10.-12. klašu grupa
B turnīrs: 5.-9. klašu grupa
C turnīrs: 1.-4. klašu grupa

1.-4. klašu grupā 2. vietu izcīnīja Kuldīgas Centra vidusskola, kurā startēja Marks Isakovs, Dominiks Pirtnieks un Jānis Uzulēns, savukārt 3. vietā V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, (Komandā Teofīls Jūrmalis, Greisa Vilnīte), 5. vietu ieguva Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas komanda.

5.-9. klašu grupā 3. vietā Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas komanda – Jānis Krūmiņš, Nellija Jēkabsone, Evelīna Šteinberga. 6. vietā Kuldīgas Centra vidusskola – Estere Fogele un Toms Kulbergs, 7. vieta V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, kuru pārstāvēja Miķelis Kārlis Šteinbergs un Alīna Pabērza, 9. vieta Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolai – Matejs Pētersons, savukārt 11. vietā ierindojās Nīkrāces Pamatskola.

Individuālajā vērtējumā 2. vieta izcīnīja Miķelis Kārlis Šteinbergs, 3. vieta Jānim Krūmiņam, 4. vietu ieguva Estere Fogele, 5. vietā Matejs Pētersons un 6. vietā Nellija Jēkabsone.

10.–12. klašu grupā Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas komanda ierindojās 3. vietā ( pārstāvēja Krišs Sproģis), 4. vietā V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola. Individuālajā vērtējumā 4. vieta Krišam Sproģim.