• + 371 63321942

FK Kuldīga NSS/Linde Grupa piedzīvo pirmo zaudējumu šogad!

Nedēļas nogalē, 6. janvārī, mājās spēlē, sāpīgu zaudējumu ar 3:4 Latvijas 1.līgas florbola čempionātā piedzīvojusi FK Kuldīgas NSS/Linde Grupa vienība, piekāpjoties ‘’Ogres Vilki’’ florbolistiem.

Pirmais periods aizritēja līdzvērtīgā cīņā. Spēles rezultātu izdevās atklāt kuldīdzniekiem, kur precīzs bija Linards Vimbsons, taču dažas sekundes vēlāk, pretinieki vārtus prata atgūt, periodu noslēdzot ar rezultātu 1:1.

Spēles otrajā periodā, bija vērojama spraiga spēle, komandas laukumā rādīja prasmīgu spēli, mēģinot pārspēt un apspēlēt viena otru. Tomēr vienīgos vārtus izdevās gūt Ogres Vilku komandai.

Turpinājumā, trešajā periodā, kuldīdzniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu, taču pretinieki nepadevās un īsā laika periodā prata gūt vēl divus vārtus, panākot 4:2. Trīs minūtes pirms perioda beigām Kuldīgas komanda samazināja rezultātu līdz 3:4. Taču šoreiz veiksmes Ogres Vilku pusē, kuri svinēja uzvaru!

Spēles rezultatīvākais #19 Svens Lapčinskis (1+1)

Spēles MVP #28 Tomass Alksniņš.

Nākamo spēli kuldīdznieki aizvadīs 14. janvārī, plkst. 16:00, kad izbraukumā spēkosies ar RTU/Rockets 1 florbolistiem.